İzmir Marka Tescil , 0 232 441 90 00 , Marka Tescil İzmir , Marka Tescili İzmir , Marka Patent İzmir , İzmir Marka Patent , Patent İzmir , İzmir Patent Tescil

Sistem Patent Danışmanlık

1999 yılında İzmir de kuruldu.Bugüne kadar 1000 lerce firmanın danışmanlık işlemlerini yürütttü. Şu anda üç ülkede TÜRKİYE-ALMANYA-RUSYA da operasyonları vardır. Bünyesinde bulunan alanında uzman kişilerce DANIŞMANLIK VE DEĞER KATMA İŞLEMİNE devam etmektedir.

DANIŞMANLIK

Danışmanlık Nedir?Uzmanlık alanına göre bir konuda bilgi ve görüş sunma işlemine danışmanlık denir. Bilgi ve uzmanlığını ortaya koyan kişiye ise danışman denir. Tecrübe paylaşımı da denilebilecek bu süreç gerek doğru olması gereken gerekse geçmişte yapılmış yanlışları tekrar etmemek için başvurulması gereken en önemli kurumlardan biri danışmanlıktır.

ISO DANIŞMANLIK

International Organization for Standardization ISO tarafından yayınlanan ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ISO 16949, ISO 10002, ISO 13485, ISO 27001, ISO OHSAS 18001 konularında Manisa de danışmanlık hizmeti verilmektedir.

YÖNETİM DANIŞMANLIK

Firmaların Sürekli gelişme ve iyileştirme Yönetim sistemleri konusunda profesyonel danışmanlık hizmetini İzmir de vermektedir.

ÇEVRE DANIŞMANLIK

Ulusal ve Uluslar arası çevre mevzuatları ve yayınlanan standartlara uyumluluk danışmanlık hizmetleri İzmir de verilmektedir.

PATENT DANIŞMANLIK

Resmi Patent vekillerimizle buluşlarınız konusunda ulusal ve Uluslar arası Patent başvurularının yapılması ve takibi.

İŞ GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK

Ulusal ve uluslarararası İş güvenliği standartları ve uymak zorunda olunan yasalar çerçevesinde iş güvenliği danışmanlığı hizmeti.

KALİTE DANIŞMANLIK

kurumların üretmiş olduğu Ürün veya sistemlerinin iligili yayınlanmış standartlara uymluluğu konusunda İzmir da profesyonel danışmanlık hizmeti.

AB PROJE DANIŞMANLIK

Avrupa Birliği’nin yayınlamış olduğu teşvik ve destekler konusunda uzman bir ekip tarafından danışmanlık hizmeti.

TEŞVİK HİBE DANIŞMANLIK

KKYB Kırsal kesim Kallkınma Yatırımları Birliği ve Bölgesel Kalkınma Ajanslarının açıklamış oldukları teşvikler konusunda uzman bir ekip tarafından Manisa de danışmanlık hizmeti verilmektedir.

GIDA DANIŞMANLIK

Türkiye ve dünya daki ticari alışveriş sonucu gıda ürünlerinin ilgili gıda kodekslerine uygunluğu ve sertifikalandırılması konusunda uzman bir ekip tarafından Manisa de danışmanlık hizmeti.

MARKA DANIŞMANLIK

Kurumların markalaşma ve varolan markalarının tescil ve takibi ile ilgili Resmi Marka Vekilleri ile İzmir de danışmanlık hizmeti.

GARANTİ BELGELERİ DANIŞMANLIK

Garanti Belgesi,Satış sonrası Hizmet Yeterlilik Yeterlilik Belgesi,Barkod Numarası tescili,Tse ürün ve Hizmet Yeterlilik belgesi konularında danışmanlık.

Sistem Belgelendirme ve Danışmanlık hizmetimiz, ISO belgesi, ISO 9001 belgesi, ISO 14001 belgesi, OHSAS ISO 18001 belgesi, ISO 22000 belgesi, ISO 13485 belgesi, ISO TS 16949 belgesi, ISO 27001 belgesi, diğer yönetim sistemi kalite belgeleri ve bunların danışmanlık, belgelendirme ve eğitimi için;

İzmir Danışmanlık hizmetleri için

Sistem Patent izmir 0-232 441 90 00 veya Sistem Patent İstanbul 0-212 266 31 26 nolu telefonlardan da bilgi alabilirsiniz.