İzmir Marka Tescil , 0 232 441 90 00 , Marka Tescil İzmir , Marka Tescili İzmir , Marka Patent İzmir , İzmir Marka Patent , Patent İzmir , İzmir Patent Tescil

Patent İzleme

Patent İzleme

Patent izleme hizmetimiz ile buluş sahiplerimiz, rakip firmalarının veya kişilerin ne yaptığı hakkında bilgi sahibi olabilir. Alandaki yeni gelişmeleri izleyebilir, sektörde yer alana rakip firmaların hareketlerini değerlendirebilir. Marka tescil İzmir firması olarak bu kapsamda en kaliteli hizmetleri vermekteyiz.

Patent İzleme, firmaların geliştirdikleri buluşları, rakip işletmelerin analizde bulunmasını sağlar. Aylık yayına çıkarılan bültenlerde yer alan patentlerin,  buluşlarınız ile benzerliğini karşılaştıran hizmet türüdür. Patent alma açısından patent başvurusu yapıldığı ve sonraki süreçlerde patenti alınan ürününüzü, patent hizmetlerimiz ile beraber güvenceye alabilirsiniz.

Patent vekili Sistem Patent şirketimizin marka tescil İzmir ofisimiz danışmanlığında gerek yurt içinde gerekse yurt dışında patent müracaatı yaparak tescil edilen ürününüzü, izleme hizmetimiz aracılığı ile takibini yapabilirsiniz. Takip işlemlerinde, hem yurt içinde hemde yurt dışında yapılan müracaatların genel taraması gerçekleşmektedir. Bülten taraması gerçekleşerek patent alan buluşların ilana çıkarıldığı bültenlerden, buluş sahiplerimizin sektörleri ile çalışma alanlarına ilişkin tespitinde bulunarak rapor şeklinde sunmaktayız.

Yayına çıkarılan sektörlerde yer alan ve çalışma alanlarında  yer alan patent müracaatlarının rapor şeklinde sunulması sayesinde buluş sahiplerimiz rakiplerinin gerçekleştirdiği yeni geliştirmeleri görür. Yeni geliştirmeleri takip etme olanağı sağlanır. Aynı anda kendi buluşuna zarar teşkil edecek veya yeni olmadığını savunulan ürünler açısından yayın aşamasında müracaat edebilir.

Patent izleme kapsamında, profesyonel hizmet veren marka ve patent vekili şirketimiz buluş sahiplerimiz hiçbir işlem bırakmadan tüm işlemleri kendimiz yürütmekteyiz. Patentle ilişkili tüm durumları izler ve raporlarız. Bu gerekçe ile hizmetlerimiz açısından buluş sahiplerimizin talebine göre aylık ya da raporlama alternatifi sunmaktayız.