İzmir Marka Tescil , 0 232 441 90 00 , Marka Tescil İzmir , Marka Tescili İzmir , Marka Patent İzmir , İzmir Marka Patent , Patent İzmir , İzmir Patent Tescil

Marka Tescil Urla

Marka Tescil Seferihisar
13 Mayıs 2013
İzmir Marka Patent
30 Mayıs 2013

Marka Tescil Urla

Marka tescil ettirmenin önemi, günden güne hatırı sayılır şekilde artış göstermektedir. Sebebi ise; İzmir marka patent alma marka tescil Urla ofisimiz tarafından yapılan markaya yönelik tescil hizmeti alınması, markaları tescil ile korunmaya aldırarak art niyetli şahısların tarafından kullanıma sunulmasına mani olmak gibi pek çok hak sunmaktadır.

Ticaret yaşantısında şirketinizin ismini, kelime veya logosunu hiç kimsenin kullanıma sunmasını istememeniz durumunda markayı tescil ettirmek asıl sahibi açısından çok önemli kritere sahiptir.

Diğer taraftan Marka Tescil işlemi yaptırarak kazanılan firmaların elde ettikleri hizmet kapsamında kurum veya şahıs firmanızın güvencesine güven sağlamaktadır.

Ayrıca resmi devlet kurumunda herhangi bir belge almayı düşündüğünüzde  bir takım kurumlar ilk önce marka tescil belgenizi talep etmektedir.

Şirketiniz tarafından sunulmuş olunan ürün veya hizmetlerin korumaya alınması yalnızca marka tescili İzmir ofisi danışmanlığından Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde marka tescil belgesi alınması kaydı ile sağlanabilir.

Markaları Tescil Ettirmenin Faydaları;

  • Aynı piyasada yer alan diğer işletmeler ile aradaki farkı korumak veya elde etmek için.
  • Firmanızın geleceğine ilişkin hızlı şekilde ve en doğru yatırım kararı sağlamak açısından
  • Firma misyonu ile vizyonuna güvenilir değer olduğunu göstermek açısından
  • Şirketiniz kadrosunda hazırlamış olduğunuz projelerin isimlerinin tescil işlemini yaptırarak koruma kapsamına alabilmek açısından.
  • Taklit ya da benzeri işletmelerin sizin markanızın adını kullanmasını mani olmak için marka tescili oldukça önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Marka Tescil Seferihisar başlıklı makalemizde Marka Tescil Seferihisar ve Seferihisar Marka Tescil hakkında bilgiler verilmektedir.